EKA HAKKINDA

Etiler Koleji Anaokulu, Etiler bölgesinde 3-6 yaş arasındaki çocuklara güvenli ve sağlıklı bir ortamda hizmet veren, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bir okul öncesi eğitim kurumudur.

Okulumuzda hem Türk hem de yabancı ailelerimizin çocuklarına eğitim sunmaktayız.

Programlarımız uluslararası kabul gören erken çocukluk eğitim modelleri üzerine kuruludur.

Tüm eğitim programlarımız alanında uzman olan öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Modern müfredatımızı sevgi ve beceri ile uygulayabilen tecrübeli ekibimizin sınırlı sayıda olan kontenjanlarımız ile her bir çocuğun güçlü yanlarını destekleyebilmesi ve gelişim ihtiyaçlarına cevap verebilmesi başarımızın temel kaynağıdır.

EKA HAKKINDA
FELSEFEMİZ

FELSEFEMİZ

Öğrencilerimizin genel yaşam becerilerini ve sosyal kazanımlarını güvenli ve mutlu olacakları sevgi dolu bir ortamda yaşatarak onları hayata hazırlamak, ilgi, merak ve araştırma isteklerini arttırarak özgürce deneyimler kazanmalarını sağlamak en temel değerimizdir.

Bu deneyimleri öğretmenleri ile sadece sınıf içinde değil okulumuzun her bir köşesinde ve her fırsatta yazılı bir formata bağlı kalmadan yaşayarak ve eğlenerek kazanmalarını sağlamaktır.

Kendi seçimlerini yapabilen ve potansiyellerine ulaşabilen çocuklar, mutlu çocuklardır. Özgür bir ortamda hayata attıkları ilk adımlar da onları mutlu bir geleceğe hazırlamak için,

Etiler Koleji Anaokulu olarak biz varız...

FİZİKSEL KOŞLULLARIMIZ

Okulumuzda fiziksel koşullarımız çocukların tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

Okul zemin ve donanımımız sağlık kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Sınıflarımız High-Scope Eğitim yaklaşımına uygun olarak hazırlanmıştır.

ParkZon Çocuk Güvenliği Hizmetleri ile yaptığımız iş birliği ile uzman ekipler tarafından yapılan ekspertiz hizmeti sonrası güvenlik ihtiyaçlarımız tespit edilip okulumuzda tehlike yaratabilecek riskleri çocuk güvenlik ürünleriyle güvenli hale getirilmiştir.

parkzon
FİZİKSEL KOŞULLARIMIZ
MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Çocuklarımızın, çift dilli eğitimle yetişerek global dünyayı anlayabilen ve uyum sağlayabilen, mutlu, özgüvenli, yeniliklere açık, yaşıtlarıyla olumlu ilişkiler kurma becerisi olan ve sorumluluk alabilen bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.